miska wc wisząca cersanit intro pro z deską wolnoopadającą duroplast s4038-001
Nr kat. 100620577
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | INTRO PRO |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | INTRO PRO |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 37 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Nowość: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca cersanit intro pro z deską wolnoopadającą duroplast s4038-001
Nr kat. 100620577
Zobacz inne z kolekcji










