miska wc wisząca cersanit porti z deską wolnoopadającą duroplast s701-702
Nr kat. 100341849
opis produktu
Miska zawieszana Porti DESKA DELFI DUR WO S 701 - 702 marki Cersanit doskonale sprawdzi się jako designerski i funkcjonalny element dodający Twojej łazience unikalnego wyglądu. Wykonana z najwyższej jakości ceramiki miska, charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Jest niezwykle łatwa i szybka w montażu. Produkt jest wyposażony w deskę WC w komplecie,a system wolnoopadającej deski zapewnia komfort i luksus użytkowania. Miska Deska DELFI DUR WO S701 - 702 posiada wymiary 35 x 35,50 cm, cechuje ją głębokość 52 cm. Produkt został objęty 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Porti |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Gwarancja miski: | 6 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 36 cm |
| Głębokość miski: | 52 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Kołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Miska zawieszana Porti DESKA DELFI DUR WO S 701 - 702 marki Cersanit doskonale sprawdzi się jako designerski i funkcjonalny element dodający Twojej łazience unikalnego wyglądu. Wykonana z najwyższej jakości ceramiki miska, charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Jest niezwykle łatwa i szybka w montażu. Produkt jest wyposażony w deskę WC w komplecie,a system wolnoopadającej deski zapewnia komfort i luksus użytkowania. Miska Deska DELFI DUR WO S701 - 702 posiada wymiary 35 x 35,50 cm, cechuje ją głębokość 52 cm. Produkt został objęty 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Porti |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Gwarancja miski: | 6 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 36 cm |
| Głębokość miski: | 52 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Kołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca cersanit porti z deską wolnoopadającą duroplast s701-702
Nr kat. 100341849
Pamiętaj o
Przeglądaj inne z kolekcji



