miska wc wisząca roca inspira round rimless bez deski a346528s00
Nr kat. 100259775
opis produktu
MISKA WC BEZKOŁNIERZOWA ROCA INSPIRA to propozycja bezkołnierzowa, która pozwala zaoszczędzić wodę oraz ograniczyć zużycie silnych detergentów. Prezentowana miska WC z kolekcji ubikacji Roca przeznaczona jest do montażu podwieszanego. Model w owalnej formie pokrywa powłoka antybakteryjna, która ułatwia utrzymanie czystości oraz wysokiego stopnia higieny. Miska WC o wymiarach 48 cm głębokości, 40 cm wysokości oraz 37 cm szerokości posiada biały kolor oraz gładką powierzchnię charakterystyczną dla ceramiki. Model objęty jest 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Kolekcja: | Inspira Round |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | A34652800M |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 48 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
MISKA WC BEZKOŁNIERZOWA ROCA INSPIRA to propozycja bezkołnierzowa, która pozwala zaoszczędzić wodę oraz ograniczyć zużycie silnych detergentów. Prezentowana miska WC z kolekcji ubikacji Roca przeznaczona jest do montażu podwieszanego. Model w owalnej formie pokrywa powłoka antybakteryjna, która ułatwia utrzymanie czystości oraz wysokiego stopnia higieny. Miska WC o wymiarach 48 cm głębokości, 40 cm wysokości oraz 37 cm szerokości posiada biały kolor oraz gładką powierzchnię charakterystyczną dla ceramiki. Model objęty jest 5-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Kolekcja: | Inspira Round |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | A34652800M |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Głębokość: | 48 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Ceramika |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca roca inspira round rimless bez deski a346528s00
Nr kat. 100259775
Zobacz inne z kolekcji



