miska wc wisząca cersanit mille plus cleanon z deską wolnoopadającą duroplast s701-454
Nr kat. 100239373



opis produktu
Marka Cersanit w swojej kolekcji Mille prezentuje miski WC bezkołnierzowe zachowanej w ponadczasowym kolorze bieli, która sprawdzi się niemal w każdej aranżacji ubikacji i toalety. Wymiary miski WC wynoszą 36 cm szerokości, 36,5 cm wysokości oraz 50 cm głębokości. Produkt objęty 10-letnią gwarancją. Miska bezkołnierzowa wykonana została z ceramiki, zaś deska WC z funkcją wolnego opadania z tworzywa kompozytowego – duroplastu. Model o poziomym rodzaju odpływu. W sklepie Komfort dostępne są także pozostałe elementy wyposażenia ubikacji i toalety.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Mille Plus |
| Kod producenta: | S701-454 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 36.50 cm |
| Głębokość miski: | 50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36.50 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Materiał: | Ceramika/Duroplast |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Marka Cersanit w swojej kolekcji Mille prezentuje miski WC bezkołnierzowe zachowanej w ponadczasowym kolorze bieli, która sprawdzi się niemal w każdej aranżacji ubikacji i toalety. Wymiary miski WC wynoszą 36 cm szerokości, 36,5 cm wysokości oraz 50 cm głębokości. Produkt objęty 10-letnią gwarancją. Miska bezkołnierzowa wykonana została z ceramiki, zaś deska WC z funkcją wolnego opadania z tworzywa kompozytowego – duroplastu. Model o poziomym rodzaju odpływu. W sklepie Komfort dostępne są także pozostałe elementy wyposażenia ubikacji i toalety.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Mille Plus |
| Kod producenta: | S701-454 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 36.50 cm |
| Głębokość miski: | 50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36.50 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Materiał: | Ceramika/Duroplast |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca cersanit mille plus cleanon z deską wolnoopadającą duroplast s701-454
Nr kat. 100239373
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Marka Cersanit w swojej kolekcji Mille prezentuje miski WC bezkołnierzowe zachowanej w ponadczasowym kolorze bieli, która sprawdzi się niemal w każdej aranżacji ubikacji i toalety. Wymiary miski WC wynoszą 36 cm szerokości, 36,5 cm wysokości oraz 50 cm głębokości. Produkt objęty 10-letnią gwarancją. Miska bezkołnierzowa wykonana została z ceramiki, zaś deska WC z funkcją wolnego opadania z tworzywa kompozytowego – duroplastu. Model o poziomym rodzaju odpływu. W sklepie Komfort dostępne są także pozostałe elementy wyposażenia ubikacji i toalety.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Cersanit |
| Kolekcja: | Mille Plus |
| Kod producenta: | S701-454 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 36.50 cm |
| Głębokość miski: | 50 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36.50 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Materiał: | Ceramika/Duroplast |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


