lustro prostokątne 60x170 cm verona czarny mat
Nr kat. 100365041
opis produktu
LUSTRO VERONA CZARNY MAT jest doskonałym wyborem do każdego klasycznego, eleganckiego wnętrza. Dzięki prostej, praktycznej formie i pięknej, czarnej matowej powierzchni będzie niesamowitym dodatkiem lub głównym akcentem do Twojego domu. Rama lustra wykonana jest z trwałego, odpornego na uszkodzenia polistyrenu, który minimalizuje szanse na odkształcenia lub odbarwienia po wielu latach użytkowania. Lustro ma piękny kształt prostokąta o długości 1.70 m oraz szerokości 0.60 m. Jest to wytrzymały produkt, który utrzyma się w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Może być idealnie wkomponowany w przedpokój, sypialnię czy salon aby dodać uroku Twoim wnętrzom. LUSTRO VERONA CZARNY MAT oferuje Ci nieograniczone możliwości wykończenia wnętrz swojego domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 10 cm |
| Długość: | 180 cm |
| Wysokość ramy: | 3.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO VERONA CZARNY MAT jest doskonałym wyborem do każdego klasycznego, eleganckiego wnętrza. Dzięki prostej, praktycznej formie i pięknej, czarnej matowej powierzchni będzie niesamowitym dodatkiem lub głównym akcentem do Twojego domu. Rama lustra wykonana jest z trwałego, odpornego na uszkodzenia polistyrenu, który minimalizuje szanse na odkształcenia lub odbarwienia po wielu latach użytkowania. Lustro ma piękny kształt prostokąta o długości 1.70 m oraz szerokości 0.60 m. Jest to wytrzymały produkt, który utrzyma się w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Może być idealnie wkomponowany w przedpokój, sypialnię czy salon aby dodać uroku Twoim wnętrzom. LUSTRO VERONA CZARNY MAT oferuje Ci nieograniczone możliwości wykończenia wnętrz swojego domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 10 cm |
| Długość: | 180 cm |
| Wysokość ramy: | 3.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x170 cm verona czarny mat
Nr kat. 100365041
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





