lustro prostokątne 60x170 cm sevilla złote
Nr kat. 100364969
opis produktu
Lustro Sevilla Złote to ekstrawagancki akcent w Twoim domu. Niezwykły złoty kolor w połączeniu z nowoczesnym stylem to doskonałe rozwiązanie do urozmaicenia wnętrz. Polistyren, z którego wykonano ramę lustra, pozwoli Ci cieszyć się wysoką jakością produktu. Prostokątny kształt, umieszczony na ścianie idealnie wpasuje się w różne aranżacje wnętrz. Lustro powiększy optycznie Twój pokój i uszlachetni wygląd Twojego domu. Ma długość aż 1.70 m oraz szerokość 0.60 m, dzięki czemu może być wykorzystywane w zależności od Twoich potrzeb. Lustro Sevilla Złote jest idealnym produktem by wybrać go jako dekorację Twojego domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 68 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 7.7 cm |
| Długość: | 178 cm |
| Wysokość ramy: | 1.8 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Sevilla Złote to ekstrawagancki akcent w Twoim domu. Niezwykły złoty kolor w połączeniu z nowoczesnym stylem to doskonałe rozwiązanie do urozmaicenia wnętrz. Polistyren, z którego wykonano ramę lustra, pozwoli Ci cieszyć się wysoką jakością produktu. Prostokątny kształt, umieszczony na ścianie idealnie wpasuje się w różne aranżacje wnętrz. Lustro powiększy optycznie Twój pokój i uszlachetni wygląd Twojego domu. Ma długość aż 1.70 m oraz szerokość 0.60 m, dzięki czemu może być wykorzystywane w zależności od Twoich potrzeb. Lustro Sevilla Złote jest idealnym produktem by wybrać go jako dekorację Twojego domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 68 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 7.7 cm |
| Długość: | 178 cm |
| Wysokość ramy: | 1.8 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x170 cm sevilla złote
Nr kat. 100364969
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





