lustro prostokątne 60x170 cm roma czarny połysk
Nr kat. 100364957
opis produktu
Lustro ścienne Roma w czarnej ramie z połyskiem połączy styl z nowoczesnymi funkcjami w Twoim domu. Wyjątkowy produkt w prostokątnym kształcie, z ramą o długości 177 cm i szerokości 67 cm, wykonaną z wysokiej jakości polistyrenu, zapewni doskonałe odbicie oraz nowoczesną elegancję w każdym wnętrzu. Produkt pomoże Ci w codziennych czynności pielęgnacyjnych, ale również może stać się oryginalną ozdobą Twojej sypialni. Lustro Roma Czarny Połysk jest niezwykle proste w montażu i podkreśli indywidualny wygląd Twojego mieszkania. Ten wyjątkowy produkt, sprawi, że Twoje wnętrze odzyska swoją dawną świetność.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 67 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 177 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro ścienne Roma w czarnej ramie z połyskiem połączy styl z nowoczesnymi funkcjami w Twoim domu. Wyjątkowy produkt w prostokątnym kształcie, z ramą o długości 177 cm i szerokości 67 cm, wykonaną z wysokiej jakości polistyrenu, zapewni doskonałe odbicie oraz nowoczesną elegancję w każdym wnętrzu. Produkt pomoże Ci w codziennych czynności pielęgnacyjnych, ale również może stać się oryginalną ozdobą Twojej sypialni. Lustro Roma Czarny Połysk jest niezwykle proste w montażu i podkreśli indywidualny wygląd Twojego mieszkania. Ten wyjątkowy produkt, sprawi, że Twoje wnętrze odzyska swoją dawną świetność.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 67 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 177 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x170 cm roma czarny połysk
Nr kat. 100364957
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





