lustro prostokątne 60x170 cm provance ecru
Nr kat. 100364935
opis produktu
Lustro Provance Ecru to produkt, który zarówno przyciąga uwagę, jak i tworzy wnętrze w klasycznym stylu. Rama lustra wykonana z polistyrenu i wykończona w kolorze ecru znakomicie współgra z otaczającym je wnętrzem. Lustro umożliwia nie tylko dokładne zobaczenie swojego odbicia, ale także powiększa optycznie pomieszczenie. Oryginalny kształt i wymiary prostokąta 60 x 170 cm, sprawiają, że jest to subtelny, ale zarazem uwodzący dodatek dla Twojego domu. Lustro Provance zapewnia delikatne wykończenie i odświeżenie wielu wnętrz. Dzięki niezawodnemu, subtelnemu i nieco zapomnianemu stylowi klasycznemu, to lustro będzie zachwycać jeszcze długo po jego zakupie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Ecru |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 67 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 7.4 cm |
| Długość: | 177 cm |
| Wysokość ramy: | 2.6 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Provance Ecru to produkt, który zarówno przyciąga uwagę, jak i tworzy wnętrze w klasycznym stylu. Rama lustra wykonana z polistyrenu i wykończona w kolorze ecru znakomicie współgra z otaczającym je wnętrzem. Lustro umożliwia nie tylko dokładne zobaczenie swojego odbicia, ale także powiększa optycznie pomieszczenie. Oryginalny kształt i wymiary prostokąta 60 x 170 cm, sprawiają, że jest to subtelny, ale zarazem uwodzący dodatek dla Twojego domu. Lustro Provance zapewnia delikatne wykończenie i odświeżenie wielu wnętrz. Dzięki niezawodnemu, subtelnemu i nieco zapomnianemu stylowi klasycznemu, to lustro będzie zachwycać jeszcze długo po jego zakupie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Ecru |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 67 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 7.4 cm |
| Długość: | 177 cm |
| Wysokość ramy: | 2.6 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x170 cm provance ecru
Nr kat. 100364935
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





