lustro prostokątne 60x170 cm provance czarne
Nr kat. 100364936
opis produktu
Lustro Provence Czarne to ekskluzywny produkt do Twojego domu. Jego rama została starannie wykonana z polistyrenu, co sprawia, że jest trwałe i wytrzymałe. Lustro Provence Czarne jest lekkim, wykończonym w czerni produktem, o prostokątnej konstrukcji, które z pewnością wyróżni Twój dom, wprowadzając ponadczasowy i klasyczny wygląd. Produkt o wymiarach 60x170 cm zapewnia niezwykły komfort oraz może optycznie powiększyć Twoje wnętrza. Lustro Provence Czarne to produkt idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkowy wygląd i najwyższą jakość.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 67 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 7.4 cm |
| Długość: | 177 cm |
| Wysokość ramy: | 2.6 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Provence Czarne to ekskluzywny produkt do Twojego domu. Jego rama została starannie wykonana z polistyrenu, co sprawia, że jest trwałe i wytrzymałe. Lustro Provence Czarne jest lekkim, wykończonym w czerni produktem, o prostokątnej konstrukcji, które z pewnością wyróżni Twój dom, wprowadzając ponadczasowy i klasyczny wygląd. Produkt o wymiarach 60x170 cm zapewnia niezwykły komfort oraz może optycznie powiększyć Twoje wnętrza. Lustro Provence Czarne to produkt idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkowy wygląd i najwyższą jakość.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 67 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X170 |
| Szerokość ramy: | 7.4 cm |
| Długość: | 177 cm |
| Wysokość ramy: | 2.6 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x170 cm provance czarne
Nr kat. 100364936
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





