lustro prostokątne 60x120 cm verona biały mat
Nr kat. 100365036
opis produktu
Lustro Verona Biały Mat to oryginalny i stylowy dodatek do Twojego salonu. Rama wykonana z trwałego polistyrenu, jest wyjątkowo piękna i wytrzymała. Lustrzana powierzchnia modelu Verona Biały Mat przyciąga uwagę i stanowi wyraz Twojej ulubionej koncepcji dekoracji wnętrz. Lustro ma klasyczny prostokątny kształt o długości 1.20 m i szerokości 0.60 m, łatwo będzie dopasować je do Twojej przestrzeni. Lustro Verona Biały Mat wprowadzi do Twojego wnętrza powiew współczesnego stylu, a kolor biały sprawi, że będzie się ono świetnie wyróżniało. Sprawdzi się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Biały |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 10 cm |
| Długość: | 130 cm |
| Wysokość ramy: | 3.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Verona Biały Mat to oryginalny i stylowy dodatek do Twojego salonu. Rama wykonana z trwałego polistyrenu, jest wyjątkowo piękna i wytrzymała. Lustrzana powierzchnia modelu Verona Biały Mat przyciąga uwagę i stanowi wyraz Twojej ulubionej koncepcji dekoracji wnętrz. Lustro ma klasyczny prostokątny kształt o długości 1.20 m i szerokości 0.60 m, łatwo będzie dopasować je do Twojej przestrzeni. Lustro Verona Biały Mat wprowadzi do Twojego wnętrza powiew współczesnego stylu, a kolor biały sprawi, że będzie się ono świetnie wyróżniało. Sprawdzi się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach wnętrz.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Biały |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 10 cm |
| Długość: | 130 cm |
| Wysokość ramy: | 3.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x120 cm verona biały mat
Nr kat. 100365036
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





