lustro prostokątne 60x120 cm torino złote
Nr kat. 100365002
opis produktu
LUSTRO TORINO ZŁOTE oferuje piękny, klasyczny design, który doskonale pasuje do każdego domowego wnętrza. Jego rama wykonana z polistyrenu ma wymiary 60x120 cm i jest wykończona w złotym kolorze. LUSTRO TORINO ZŁOTE jest wyjątkową ozdobą, która na pewno przyciągnie wzrok, dodając wyrafinowanego akcentu w Twoim pomieszczeniu. Niezwykle eleganckie, sprawdzi się zarówno jako element dekoracyjny, jak i praktyczny, umożliwiający przejrzenie się. LUSTRO TORINO ZŁOTE to połączenie funkcjonalności, praktyczności i wspaniałego wyglądu, dzięki czemu jest doskonałą ozdobą każdego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 67 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 6.8 cm |
| Długość: | 127 cm |
| Wysokość ramy: | 4.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO TORINO ZŁOTE oferuje piękny, klasyczny design, który doskonale pasuje do każdego domowego wnętrza. Jego rama wykonana z polistyrenu ma wymiary 60x120 cm i jest wykończona w złotym kolorze. LUSTRO TORINO ZŁOTE jest wyjątkową ozdobą, która na pewno przyciągnie wzrok, dodając wyrafinowanego akcentu w Twoim pomieszczeniu. Niezwykle eleganckie, sprawdzi się zarówno jako element dekoracyjny, jak i praktyczny, umożliwiający przejrzenie się. LUSTRO TORINO ZŁOTE to połączenie funkcjonalności, praktyczności i wspaniałego wyglądu, dzięki czemu jest doskonałą ozdobą każdego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 67 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 6.8 cm |
| Długość: | 127 cm |
| Wysokość ramy: | 4.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x120 cm torino złote
Nr kat. 100365002
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





