lustro prostokątne 60x120 cm malmo nikiel
Nr kat. 100364917
opis produktu
LUSTRO MALMO NIKIEL to doskonała propozycja dla odbiorców szukających niebanalnych dodatków wystroju. To kwintesencja elegancji i nowoczesności. Rama lustra jest wykonana z wysokiej jakości materiału – polistyrenu, dzięki czemu produkt jest trwały i solidny. Kreatywny design i kolor niklowy nadają mu nadzwyczajny wygląd, dzięki czemu bardzo dobrze prezentuje się na każdym tle. Lustro zachwyca prostym, płaskim kształtem i ma uniwersalny rozmiar – 60x120 cm. Element ten jest idealny do salonu, gdyż optycznie powiększa przestrzeń i rozświetla wnętrze. Można go przytwierdzić zarówno w kącie, jak i w interesującym punkcie dekoracyjnym. Kupując nasze LUSTRO MALMO NIKIEL masz pewność głębokich wrażeń! Dodaj swojemu wnętrzu odrobinę luksusu i zmień go na zawsze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Nikiel |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 68 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 7.5 cm |
| Długość: | 128 cm |
| Wysokość ramy: | 2.5 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO MALMO NIKIEL to doskonała propozycja dla odbiorców szukających niebanalnych dodatków wystroju. To kwintesencja elegancji i nowoczesności. Rama lustra jest wykonana z wysokiej jakości materiału – polistyrenu, dzięki czemu produkt jest trwały i solidny. Kreatywny design i kolor niklowy nadają mu nadzwyczajny wygląd, dzięki czemu bardzo dobrze prezentuje się na każdym tle. Lustro zachwyca prostym, płaskim kształtem i ma uniwersalny rozmiar – 60x120 cm. Element ten jest idealny do salonu, gdyż optycznie powiększa przestrzeń i rozświetla wnętrze. Można go przytwierdzić zarówno w kącie, jak i w interesującym punkcie dekoracyjnym. Kupując nasze LUSTRO MALMO NIKIEL masz pewność głębokich wrażeń! Dodaj swojemu wnętrzu odrobinę luksusu i zmień go na zawsze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Nikiel |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 68 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 7.5 cm |
| Długość: | 128 cm |
| Wysokość ramy: | 2.5 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x120 cm malmo nikiel
Nr kat. 100364917
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





