lustro prostokątne 60x120 cm bari czarny mat
Nr kat. 100364871
opis produktu
LUSTRO BARI CZARNY MAT to doskonała propozycja dla każdej osoby, która szuka imponującej dekoracji do swojego wnętrza. Ten piękny produkt, ramę ma wykonaną z polistyrenu o czarnym matowym wykończeniu. Jego doskonała konstrukcja o prostokątnym kształcie dodaje mu nowoczesności. Ten 120 cm długi i 60 cm szeroki dodatek jest idealny do odświeżenia pokoju dziennego, jadalni czy sypialni. Lustro Bari sprawi, że wybrane przez Ciebie pomieszczenie nabierze charakteru i stylu. Stanie się niezwykłą ozdobą wnętrza. Stylowe i eleganckie lustro zapewni Ci także pełniejszy widok. Zdecyduj się na LUSTRO BARI CZARNY MAT i dodaj swojemu miejscu odrobinę szyku i elegancji!
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 68 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 128 cm |
| Wysokość ramy: | 3.2 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO BARI CZARNY MAT to doskonała propozycja dla każdej osoby, która szuka imponującej dekoracji do swojego wnętrza. Ten piękny produkt, ramę ma wykonaną z polistyrenu o czarnym matowym wykończeniu. Jego doskonała konstrukcja o prostokątnym kształcie dodaje mu nowoczesności. Ten 120 cm długi i 60 cm szeroki dodatek jest idealny do odświeżenia pokoju dziennego, jadalni czy sypialni. Lustro Bari sprawi, że wybrane przez Ciebie pomieszczenie nabierze charakteru i stylu. Stanie się niezwykłą ozdobą wnętrza. Stylowe i eleganckie lustro zapewni Ci także pełniejszy widok. Zdecyduj się na LUSTRO BARI CZARNY MAT i dodaj swojemu miejscu odrobinę szyku i elegancji!
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 68 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 128 cm |
| Wysokość ramy: | 3.2 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x120 cm bari czarny mat
Nr kat. 100364871
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





