lustro prostokątne 60x120 cm arezzo złote
Nr kat. 100364854
opis produktu
Eleganckie duże lustro ścienne AREZZO podkreśli wystrój każdego wnętrza. Rama wykonana z lekkiego polistyrenu w kolorze złotym ma wymiary 60 x 120 cm i przyciąga uwagę estetycznym prostokątnym kształtem. Ten znakomity produkt jest wyrazem szyku, jeśli chodzi o aranżację wnętrz – sprawdzi się idealnie jako centralny punkt salonu lub sypialni. Dodatkowo może służyć również do optycznego powiększania powierzchni w mniejszych pomieszczeniach, dzięki czemu mogą być one jeszcze bardziej wyjątkowe. Niezwykły wygląd i specyfikacja techniczna LUSTRA AREZZO ZŁOTE, sprawiają, że jest to idealny produkt, aby odbijać w nim swoją urodę i projektować wyjątkowe dekoracje wnętrz. Wybierz ten przepiękny, nowoczesny produkt z ekskluzywnym wyglądem, aby Twoje pomieszczenie mogło wyglądać wyjątkowo.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 69 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 9 cm |
| Długość: | 129 cm |
| Wysokość ramy: | 3.2 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Outlet: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Eleganckie duże lustro ścienne AREZZO podkreśli wystrój każdego wnętrza. Rama wykonana z lekkiego polistyrenu w kolorze złotym ma wymiary 60 x 120 cm i przyciąga uwagę estetycznym prostokątnym kształtem. Ten znakomity produkt jest wyrazem szyku, jeśli chodzi o aranżację wnętrz – sprawdzi się idealnie jako centralny punkt salonu lub sypialni. Dodatkowo może służyć również do optycznego powiększania powierzchni w mniejszych pomieszczeniach, dzięki czemu mogą być one jeszcze bardziej wyjątkowe. Niezwykły wygląd i specyfikacja techniczna LUSTRA AREZZO ZŁOTE, sprawiają, że jest to idealny produkt, aby odbijać w nim swoją urodę i projektować wyjątkowe dekoracje wnętrz. Wybierz ten przepiękny, nowoczesny produkt z ekskluzywnym wyglądem, aby Twoje pomieszczenie mogło wyglądać wyjątkowo.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 69 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 60X120 |
| Szerokość ramy: | 9 cm |
| Długość: | 129 cm |
| Wysokość ramy: | 3.2 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Outlet: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 60x120 cm arezzo złote
Nr kat. 100364854
Zobacz inne z kolekcji





