lustro prostokątne 50x70 cm roma biały połysk
Nr kat. 100364937
opis produktu
Ścienne Lustro Roma Biały Połysk to idealna ozdoba i uzupełnienie każdego wnętrza. Ma prostokątny kształt oraz wymiary 0.50x0.70 m i zachwyca swoim nowoczesnym designem. Rama lustra wykonana z solidnego polistyrenu, wyposażona w praktyczny i estetyczny system montażu, gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Ten designerski produkt powinien znaleźć swoje miejsce w Twoim domu. Jest doskonałym akcentem w pomieszczeniu, który podkreśla elegancję, a także dba o intymność każdego wnętrza. Lustro Roma Biały Połysk wprowadzi do domu styl, szyk i piękno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Biały |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 57 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X70 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 77 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Ścienne Lustro Roma Biały Połysk to idealna ozdoba i uzupełnienie każdego wnętrza. Ma prostokątny kształt oraz wymiary 0.50x0.70 m i zachwyca swoim nowoczesnym designem. Rama lustra wykonana z solidnego polistyrenu, wyposażona w praktyczny i estetyczny system montażu, gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Ten designerski produkt powinien znaleźć swoje miejsce w Twoim domu. Jest doskonałym akcentem w pomieszczeniu, który podkreśla elegancję, a także dba o intymność każdego wnętrza. Lustro Roma Biały Połysk wprowadzi do domu styl, szyk i piękno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Biały |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 57 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X70 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 77 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 50x70 cm roma biały połysk
Nr kat. 100364937
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





