lustro prostokątne 50x70 cm classic złote
Nr kat. 100364875
opis produktu
LUSTRO CLASSIC ZŁOTE to piękny i gracji dodający element, który stworzy przytulną atmosferę w Twoim domu. To luksusowe, prostokątne lustro z ramą wykonaną z polistyrenu o nowoczesnym, a zarazem klasycznym wyglądzie. Ten wyjątkowy dodatek ma ramę w złotym kolorze, która idealnie będzie współgrać z Twoim wystrojem. LUSTRO CLASSIC ZŁOTE ma długość 78 cm i szerokość 58 cm, a dzięki swojemu uniwersalnemu designowi możesz je łatwo dopasować. Ozdobne i doskonale wykończone LUSTRO CLASSIC ZŁOTE to idealnie dobrana dekoracja, które nada Twojemu wnętrzu więcej blasku i głębi. Sprawi, że Twoja przestrzeń ożyje, tworząc harmonijną i przyjemną atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X70 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 78 cm |
| Wysokość ramy: | 3.1 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO CLASSIC ZŁOTE to piękny i gracji dodający element, który stworzy przytulną atmosferę w Twoim domu. To luksusowe, prostokątne lustro z ramą wykonaną z polistyrenu o nowoczesnym, a zarazem klasycznym wyglądzie. Ten wyjątkowy dodatek ma ramę w złotym kolorze, która idealnie będzie współgrać z Twoim wystrojem. LUSTRO CLASSIC ZŁOTE ma długość 78 cm i szerokość 58 cm, a dzięki swojemu uniwersalnemu designowi możesz je łatwo dopasować. Ozdobne i doskonale wykończone LUSTRO CLASSIC ZŁOTE to idealnie dobrana dekoracja, które nada Twojemu wnętrzu więcej blasku i głębi. Sprawi, że Twoja przestrzeń ożyje, tworząc harmonijną i przyjemną atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X70 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 78 cm |
| Wysokość ramy: | 3.1 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 50x70 cm classic złote
Nr kat. 100364875
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





