lustro prostokątne 50x100 cm roma czarny połysk
Nr kat. 100364946
opis produktu
Eleganckie lustro przeznaczone do montażu na ścianie - Lustro Roma Czarny Połysk o nowoczesnym designie dopełni każde wnętrze. Kontrastujący czarny kolor ramy i połyskująca powierzchnia dodadzą charakteru. Rama lustra została wykonana z wysokiej jakości materiału – polistyrenu. Lustro ma prostokątny kształt o długości 107 cm i szerokości 57 cm. Będzie doskonale prezentować się w salonie, łazience, gabinecie lub w sypialni, dodając wnętrzu akcent dekoracyjny. Co więcej, lustrzana powierzchnia znakomicie odbija światło, dzięki czemu pomieszczenie będzie wydawać się większe. Lustro Roma Czarny Połysk to doskonały produkt, który z pewnością wpasuje się do każdego wnętrza i nada mu wspaniały wygląd!
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 57 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X100 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 107 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Eleganckie lustro przeznaczone do montażu na ścianie - Lustro Roma Czarny Połysk o nowoczesnym designie dopełni każde wnętrze. Kontrastujący czarny kolor ramy i połyskująca powierzchnia dodadzą charakteru. Rama lustra została wykonana z wysokiej jakości materiału – polistyrenu. Lustro ma prostokątny kształt o długości 107 cm i szerokości 57 cm. Będzie doskonale prezentować się w salonie, łazience, gabinecie lub w sypialni, dodając wnętrzu akcent dekoracyjny. Co więcej, lustrzana powierzchnia znakomicie odbija światło, dzięki czemu pomieszczenie będzie wydawać się większe. Lustro Roma Czarny Połysk to doskonały produkt, który z pewnością wpasuje się do każdego wnętrza i nada mu wspaniały wygląd!
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 57 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X100 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 107 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 50x100 cm roma czarny połysk
Nr kat. 100364946
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





