lustro prostokątne 50x100 cm classic srebrne
Nr kat. 100364878
opis produktu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą luksusowego lustra ściennego Classic Srebrne o klasycznym i subtelnym wyglądzie. Rama lustra jest wykonana z wysokiej jakości polistyrenu, dzięki czemu jest trwała i ma zwiększoną odporność na zarysowania. Rama ma oryginalny wygląd oraz piękny, srebrny kolor. Prostokątny kształt połączony z subtelną ramą dodaje lustru świeżego i klasycznego wyglądu. Lustro Classic Srebrne ma wymiary 50 x 100 cm i jest idealne do salonów, łazienek i przedpokojów. Przy pomocy tego luksusowego produktu zyskasz piękny element dekoracyjny Twojej przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Srebrny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X100 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 108 cm |
| Wysokość ramy: | 3.1 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą luksusowego lustra ściennego Classic Srebrne o klasycznym i subtelnym wyglądzie. Rama lustra jest wykonana z wysokiej jakości polistyrenu, dzięki czemu jest trwała i ma zwiększoną odporność na zarysowania. Rama ma oryginalny wygląd oraz piękny, srebrny kolor. Prostokątny kształt połączony z subtelną ramą dodaje lustru świeżego i klasycznego wyglądu. Lustro Classic Srebrne ma wymiary 50 x 100 cm i jest idealne do salonów, łazienek i przedpokojów. Przy pomocy tego luksusowego produktu zyskasz piękny element dekoracyjny Twojej przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Srebrny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X100 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 108 cm |
| Wysokość ramy: | 3.1 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 50x100 cm classic srebrne
Nr kat. 100364878
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





