lustro prostokątne 50x100 cm bari szampańskie
Nr kat. 100364864
opis produktu
Lustro Bari Szampańskie idealnie wpasuje się do wnętrza urządzonego w stylu klasycznym, któremu doda wyjątkowego charakteru. Rama wykonana z polistyrenu jest wytrzymała i lekka. Lustro ścienne Bari ma długość 1 m i szerokość 0.50 m. Jego kształt jest prostokątny. To lustro wykonane z wysokiej jakości materiałów wyróżnia się oryginalnością. Dzięki niemu Twoja sypialnia lub pokój dzienny staną się bardziej eleganckie. Wybierz Lustro Bari Szampańskie i zobacz jak wnętrze nabiera przytulnego wyglądu. To niezwykłe lustro doda atmosfery i wyjątkowości każdemu pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Szampański |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X100 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 108 cm |
| Wysokość ramy: | 3.2 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Bari Szampańskie idealnie wpasuje się do wnętrza urządzonego w stylu klasycznym, któremu doda wyjątkowego charakteru. Rama wykonana z polistyrenu jest wytrzymała i lekka. Lustro ścienne Bari ma długość 1 m i szerokość 0.50 m. Jego kształt jest prostokątny. To lustro wykonane z wysokiej jakości materiałów wyróżnia się oryginalnością. Dzięki niemu Twoja sypialnia lub pokój dzienny staną się bardziej eleganckie. Wybierz Lustro Bari Szampańskie i zobacz jak wnętrze nabiera przytulnego wyglądu. To niezwykłe lustro doda atmosfery i wyjątkowości każdemu pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Szampański |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X100 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 108 cm |
| Wysokość ramy: | 3.2 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 50x100 cm bari szampańskie
Nr kat. 100364864
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





