lustro prostokątne 40x130 cm verona nikiel
Nr kat. 100365034
opis produktu
Lustro ścienne Verona Nikiel to elegancki dodatek, który zachwyci każdego. W połączeniu z niklowanym kolorem i unikalnym stylem stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnych lub tradycyjnych wnętrz. Rama lustra wykonana z wysokiej jakości polistyrenu cechuje się niezwykłą trwałością oraz zwiększoną odpornością na uszkodzenia. Lustro o pięknym, prostokątnym kształcie stanie się głównym elementem Twojej przestrzeni. Mierzy 40 cm szerokości i 130 cm długości. Jego lustrzana powierzchnia odbija światło, dodając pięknego kontrastu wnętrzu, które w konsekwencji staje się jaśniejsze. Lustro Verona Nikiel to idealny produkt dla wszystkich, którzy szukają designerskiego wyposażenia do salonu, sypialni czy przedpokoju.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Nikiel |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 10 cm |
| Długość: | 140 cm |
| Wysokość ramy: | 3.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro ścienne Verona Nikiel to elegancki dodatek, który zachwyci każdego. W połączeniu z niklowanym kolorem i unikalnym stylem stanowi doskonałe uzupełnienie nowoczesnych lub tradycyjnych wnętrz. Rama lustra wykonana z wysokiej jakości polistyrenu cechuje się niezwykłą trwałością oraz zwiększoną odpornością na uszkodzenia. Lustro o pięknym, prostokątnym kształcie stanie się głównym elementem Twojej przestrzeni. Mierzy 40 cm szerokości i 130 cm długości. Jego lustrzana powierzchnia odbija światło, dodając pięknego kontrastu wnętrzu, które w konsekwencji staje się jaśniejsze. Lustro Verona Nikiel to idealny produkt dla wszystkich, którzy szukają designerskiego wyposażenia do salonu, sypialni czy przedpokoju.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Nikiel |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 10 cm |
| Długość: | 140 cm |
| Wysokość ramy: | 3.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 40x130 cm verona nikiel
Nr kat. 100365034
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





