lustro prostokątne 40x130 cm torino złote
Nr kat. 100364999
opis produktu
Lustro TORINO Złote to doskonały dodatek do Twojego domu, który ozdobi każde wnętrze. Oryginalny kształt w połączeniu z złotym kolorem zapewni unikalny wygląd. Lustro ma długość 137 cm i szerokość 47 cm. Uniwersalna prostokątna konstrukcja sprawia, że będzie pasować zarówno do minimalistycznego, jak i bardziej tradycyjnego domu. Jego klasyczny, zrównoważony wygląd z powodzeniem wtopi się w różne wnętrza. Jego rama wykonana z wysokiej jakości polistyrenu, zapewnia maksymalną trwałość. Lustro może być stosowane zarówno jako element dekoracyjny, jak i praktyczne uzupełnienie Twojego domu. Lustro TORINO Złote jest idealne do salonu, sypialni lub innego pomieszczenia, w którym pragniesz dodać nowego wymiaru i nadzwyczajnego szyku.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 6.8 cm |
| Długość: | 137 cm |
| Wysokość ramy: | 4.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro TORINO Złote to doskonały dodatek do Twojego domu, który ozdobi każde wnętrze. Oryginalny kształt w połączeniu z złotym kolorem zapewni unikalny wygląd. Lustro ma długość 137 cm i szerokość 47 cm. Uniwersalna prostokątna konstrukcja sprawia, że będzie pasować zarówno do minimalistycznego, jak i bardziej tradycyjnego domu. Jego klasyczny, zrównoważony wygląd z powodzeniem wtopi się w różne wnętrza. Jego rama wykonana z wysokiej jakości polistyrenu, zapewnia maksymalną trwałość. Lustro może być stosowane zarówno jako element dekoracyjny, jak i praktyczne uzupełnienie Twojego domu. Lustro TORINO Złote jest idealne do salonu, sypialni lub innego pomieszczenia, w którym pragniesz dodać nowego wymiaru i nadzwyczajnego szyku.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 47 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 6.8 cm |
| Długość: | 137 cm |
| Wysokość ramy: | 4.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 40x130 cm torino złote
Nr kat. 100364999
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





