lustro prostokątne 40x130 cm tokio miedziane
Nr kat. 100364980
opis produktu
LUSTRO TOKIO MIEDZIANE to idealny dodatek, który sprawi, że Twój dom stanie się bardziej nowoczesny i ciekawszy. Wspaniały projekt, który pozostanie atrakcyjny przez lata, dzięki wykonaniu ramy z trwałego i efektownego polistyrenu. Eleganckie i wyrafinowane wykończenie miedzianym kolorem nadaje mu przyciągający wzrok szyk i styl. Najwyższa jakość w połączeniu z bardzo atrakcyjnym designem, sprawia, że będzie wspaniałą ozdobą Twojego salonu. Ma prostokątny kształt, 130 cm długości i 40 cm szerokości. Odmień wystrój swojego pomieszczenia i stwórz luksusowy klimat za pomocą LUSTRA TOKIO MIEDZIANE.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Miedź |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 130 cm |
| Wysokość ramy: | 3.7 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Glamour |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO TOKIO MIEDZIANE to idealny dodatek, który sprawi, że Twój dom stanie się bardziej nowoczesny i ciekawszy. Wspaniały projekt, który pozostanie atrakcyjny przez lata, dzięki wykonaniu ramy z trwałego i efektownego polistyrenu. Eleganckie i wyrafinowane wykończenie miedzianym kolorem nadaje mu przyciągający wzrok szyk i styl. Najwyższa jakość w połączeniu z bardzo atrakcyjnym designem, sprawia, że będzie wspaniałą ozdobą Twojego salonu. Ma prostokątny kształt, 130 cm długości i 40 cm szerokości. Odmień wystrój swojego pomieszczenia i stwórz luksusowy klimat za pomocą LUSTRA TOKIO MIEDZIANE.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Miedź |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 130 cm |
| Wysokość ramy: | 3.7 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Glamour |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 40x130 cm tokio miedziane
Nr kat. 100364980
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





