lustro prostokątne 40x130 cm sevilla złote
Nr kat. 100364965
opis produktu
LUSTRO SEVILLA ZŁOTE – czarujący projekt z odrobiną szyku. Wyjątkowy prostokątny kształt oraz złota barwa idealnie podkreślają pomieszczenie. Lustro dodaje akcentu i jest idealnym wyborem do każdego wnętrza. Dzięki długości 1.30 m i szerokości 0.40 m optycznie powiększa i doświetla pomieszczenie. Niezwykły polistyrenowy materiał ramy lustra, wytrzyma codzienne użytkowanie bez uszczerbku dla wyglądu. Lustro SEVILLA to idealny i funkcjonalny dodatek do wszystkich pomieszczeń – zauroczy miłośników stylu nowoczesnego. To niezbędne i efektowne wyposażenie każdej łazienki i przedpokoju, które optycznie powiększy i doświetli pomieszczenie. Sprawdź, dlaczego LUSTRO SEVILLA ZŁOTE będzie idealnym wyborem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 7.7 cm |
| Długość: | 138 cm |
| Wysokość ramy: | 1.8 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO SEVILLA ZŁOTE – czarujący projekt z odrobiną szyku. Wyjątkowy prostokątny kształt oraz złota barwa idealnie podkreślają pomieszczenie. Lustro dodaje akcentu i jest idealnym wyborem do każdego wnętrza. Dzięki długości 1.30 m i szerokości 0.40 m optycznie powiększa i doświetla pomieszczenie. Niezwykły polistyrenowy materiał ramy lustra, wytrzyma codzienne użytkowanie bez uszczerbku dla wyglądu. Lustro SEVILLA to idealny i funkcjonalny dodatek do wszystkich pomieszczeń – zauroczy miłośników stylu nowoczesnego. To niezbędne i efektowne wyposażenie każdej łazienki i przedpokoju, które optycznie powiększy i doświetli pomieszczenie. Sprawdź, dlaczego LUSTRO SEVILLA ZŁOTE będzie idealnym wyborem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 7.7 cm |
| Długość: | 138 cm |
| Wysokość ramy: | 1.8 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 40x130 cm sevilla złote
Nr kat. 100364965
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





