lustro prostokątne 40x130 cm bari czarny mat
Nr kat. 100364868
opis produktu
Rama Lustra Bari Czarny Mat została wykonana z trwałego polistyrenu i wykończona w czarnym matowym kolorze, dzięki czemu doskonale współgra z delikatnymi barwami pozostałego wyposażenia. Produkt znakomicie wpasowuje się w klasyczny wystrój Twojego domu czy mieszkania. Wymiary lustra wynoszą 40 cm szerokości i 130 cm długości, dzięki czemu możesz cieszyć się dokładnie dopasowanym lustrem do Twojego wnętrza. Będzie ono wspaniałym, designerskim dodatkiem w Twoim domu. Lustro w połączeniu z oświetleniem stworzy w pomieszczeniu niezapomniany klimat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 138 cm |
| Wysokość ramy: | 3.2 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Rama Lustra Bari Czarny Mat została wykonana z trwałego polistyrenu i wykończona w czarnym matowym kolorze, dzięki czemu doskonale współgra z delikatnymi barwami pozostałego wyposażenia. Produkt znakomicie wpasowuje się w klasyczny wystrój Twojego domu czy mieszkania. Wymiary lustra wynoszą 40 cm szerokości i 130 cm długości, dzięki czemu możesz cieszyć się dokładnie dopasowanym lustrem do Twojego wnętrza. Będzie ono wspaniałym, designerskim dodatkiem w Twoim domu. Lustro w połączeniu z oświetleniem stworzy w pomieszczeniu niezapomniany klimat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 40X130 |
| Szerokość ramy: | 8 cm |
| Długość: | 138 cm |
| Wysokość ramy: | 3.2 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro prostokątne 40x130 cm bari czarny mat
Nr kat. 100364868
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





