lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 80x60 cm celiora soft mirado 460412
Nr kat. 100342043
opis produktu
Eleganckim i funkcjonalnym dodatkiem jest eleganckie lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 80x60 cm Celiora Mirado 460412, które tworzy wspaniałą atmosferę w łazience. Produkt wyróżnia się prostokątnym kształtem o wymiarach 80 x 60 cm, który dodaje mu uniwersalności. Wyposażone jest w praktyczną matę grzewczą, wygodny włącznik dotykowy oraz oświetlenia LED o zimnej barwie światła, które efektywnie oświetla przestrzeń łazienkową oraz nadaje jej nowoczesnego charakteru. Lustro wykonane z wysokiej jakości szkła o grubości tafli 4 mm, gwarantuje solidność i trwałość. Klasa szczelności produktu wynosi IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Celiora |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: |
|
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Mata grzewcza: | Tak |
| Symbol producenta: | 460412 |
| Waga brutto: | 10 kg |
| Outlet: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Eleganckim i funkcjonalnym dodatkiem jest eleganckie lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 80x60 cm Celiora Mirado 460412, które tworzy wspaniałą atmosferę w łazience. Produkt wyróżnia się prostokątnym kształtem o wymiarach 80 x 60 cm, który dodaje mu uniwersalności. Wyposażone jest w praktyczną matę grzewczą, wygodny włącznik dotykowy oraz oświetlenia LED o zimnej barwie światła, które efektywnie oświetla przestrzeń łazienkową oraz nadaje jej nowoczesnego charakteru. Lustro wykonane z wysokiej jakości szkła o grubości tafli 4 mm, gwarantuje solidność i trwałość. Klasa szczelności produktu wynosi IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Celiora |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: |
|
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Mata grzewcza: | Tak |
| Symbol producenta: | 460412 |
| Waga brutto: | 10 kg |
| Outlet: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna prostokątne 80x60 cm celiora soft mirado 460412
Nr kat. 100342043
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







