lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540461
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to wyjątkowe rozwiązanie do łazienki, które poza podstawową funkcją lustra, zapewnia wyjątkową dekorację oraz optyczne powiększenie przestrzeni. Powyższe lustro asymetryczne wyróżnia się nieoczywistą i swobodną linią, która wprowadza do wnętrza powiew nowoczesności. Model o polerowanych i bezpiecznych w użytkowaniu krawędziach, a także gładkim połączeniu tafli z ramą – zapewnia wysoką jakość oraz precyzję wykonania widoczną w detalach. Lustro łazienkowe w złotej ramie posiada półmatowe wykończenie z charakterystycznym refleksem. Model o wymiarach wynoszących 90 cm szerokości oraz 64 cm wysokości wzbogaca wbudowane oświetlenie led o zimnej barwie światła, która podkreśla aranżację utrzymaną w nurcie nowoczesnej elegancji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 90X64ZZ |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to wyjątkowe rozwiązanie do łazienki, które poza podstawową funkcją lustra, zapewnia wyjątkową dekorację oraz optyczne powiększenie przestrzeni. Powyższe lustro asymetryczne wyróżnia się nieoczywistą i swobodną linią, która wprowadza do wnętrza powiew nowoczesności. Model o polerowanych i bezpiecznych w użytkowaniu krawędziach, a także gładkim połączeniu tafli z ramą – zapewnia wysoką jakość oraz precyzję wykonania widoczną w detalach. Lustro łazienkowe w złotej ramie posiada półmatowe wykończenie z charakterystycznym refleksem. Model o wymiarach wynoszących 90 cm szerokości oraz 64 cm wysokości wzbogaca wbudowane oświetlenie led o zimnej barwie światła, która podkreśla aranżację utrzymaną w nurcie nowoczesnej elegancji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 90X64ZZ |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540461
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





