lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540476
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, który skierowany jest do miłośników nowoczesnej elegancji, funkcjonalności, jak również nieszablonowego designu. Prezentowane lustro asymetryczne wyróżnia się nieoczywistą formą, która przemyca nutę artystycznej fantazji. Naturalne i swobodne linie wprowadzają do wnętrza lekkość, a także podkreślają unikalność aranżacji. Lustro łazienkowe w złotej ramie zyskuje eleganckie wykończenie o idealnie wypolerowanej strukturze. Produkt zachwyca precyzją wykonania, o czym świadczy brak widocznego złączenia pomiędzy ramą a taflą lustra. Model z wbudowanym oświetleniem led wyposażony został w zimną barwę, która działa jak powiew świeżości. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 80X70ZZ |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, który skierowany jest do miłośników nowoczesnej elegancji, funkcjonalności, jak również nieszablonowego designu. Prezentowane lustro asymetryczne wyróżnia się nieoczywistą formą, która przemyca nutę artystycznej fantazji. Naturalne i swobodne linie wprowadzają do wnętrza lekkość, a także podkreślają unikalność aranżacji. Lustro łazienkowe w złotej ramie zyskuje eleganckie wykończenie o idealnie wypolerowanej strukturze. Produkt zachwyca precyzją wykonania, o czym świadczy brak widocznego złączenia pomiędzy ramą a taflą lustra. Model z wbudowanym oświetleniem led wyposażony został w zimną barwę, która działa jak powiew świeżości. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 80X70ZZ |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540476
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





