lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie srebrny półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540473
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie srebrny półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to dekoracyjne, a jednocześnie wielofunkcyjne lustro łazienkowe przeznaczone do użytkowaniu w strefach narażonych na kontakt z wilgocią. Prezentowany model w srebrnej ramie posiada polerowane krawędzie. Brak widocznego złączenia ramy z taflą lustra podkreśla wysoką jakość produktu oraz precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Model o nietypowym kształcie został wyposażony w oświetlenie led o zimnej barwie światła, która dedykowana nowoczesnym aranżacjom, wprowadza przyjemny powiew świeżości. Lustro asymetryczne przemyca dozę artystycznej fantazji, zachowując elegancję oraz urok naturalnej, swobodnej i bezpretensjonalnej linii. Wymiary powyższego modelu wynoszą 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kolor ramy: | Chrom |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 80X70SZ |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie srebrny półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to dekoracyjne, a jednocześnie wielofunkcyjne lustro łazienkowe przeznaczone do użytkowaniu w strefach narażonych na kontakt z wilgocią. Prezentowany model w srebrnej ramie posiada polerowane krawędzie. Brak widocznego złączenia ramy z taflą lustra podkreśla wysoką jakość produktu oraz precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Model o nietypowym kształcie został wyposażony w oświetlenie led o zimnej barwie światła, która dedykowana nowoczesnym aranżacjom, wprowadza przyjemny powiew świeżości. Lustro asymetryczne przemyca dozę artystycznej fantazji, zachowując elegancję oraz urok naturalnej, swobodnej i bezpretensjonalnej linii. Wymiary powyższego modelu wynoszą 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kolor ramy: | Chrom |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 80X70SZ |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie srebrny półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540473
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




