lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie czarny mat baltica design
Nr kat. 100540029
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie czarny mat Baltica Design to model, który zapewnia wielofunkcyjność, służąc względom praktycznym i estetycznym, rozświetleniu wnętrzu, a także wizualnemu powiększeniu przestrzeni. Prezentowane lustro asymetryczne z kolekcji Tiny Border charakteryzuje się nieregularną linią, która wnosi do aranżacji nieszablonowy styl oraz powiew nowoczesności. Oryginalny kształt produktu Baltica Design podkreśla czarna i wąska rama o matowym wykończeniu powierzchni.n Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led zostało wyposażone w zimną barwę – pozostałe odcienie także dostępne są w ofercie sklepu Komfort. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości. Lustro łazienkowe o klasie szczelności IP44 sprawdzi się w pobliżu wanny, kabiny prysznicowej oraz umywalki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 80X70CZ |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie czarny mat Baltica Design to model, który zapewnia wielofunkcyjność, służąc względom praktycznym i estetycznym, rozświetleniu wnętrzu, a także wizualnemu powiększeniu przestrzeni. Prezentowane lustro asymetryczne z kolekcji Tiny Border charakteryzuje się nieregularną linią, która wnosi do aranżacji nieszablonowy styl oraz powiew nowoczesności. Oryginalny kształt produktu Baltica Design podkreśla czarna i wąska rama o matowym wykończeniu powierzchni.n Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led zostało wyposażone w zimną barwę – pozostałe odcienie także dostępne są w ofercie sklepu Komfort. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości. Lustro łazienkowe o klasie szczelności IP44 sprawdzi się w pobliżu wanny, kabiny prysznicowej oraz umywalki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 80X70CZ |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x70 cm w ramie czarny mat baltica design
Nr kat. 100540029
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





