lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x57 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540458
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x57 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model utrzymany w stylu nowoczesnej elegancji, który przemyca dozę fantazji. Prezentowane lustro łazienkowe wyrywa się ze sztywnych i perfekcyjnie symetrycznych ram klasyku, wyróżniając się nieoczywistą i swobodną linii. Asymetryczny model wprowadzi do wnętrza artystyczną wizję oraz subtelną elegancję w postaci polerowanej i półmatowej ramki zrównanej z taflą lustra. Jej złoty odcień o metalicznym refleksie wpisuje się we współczesną definicje luksusowego designu. Łatwy w montażu wariant z podwójnymi zawieszkami wyposażony został w zimną barwę światła, która stanowi powiew świeżości i nowoczesności. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led jest w pełni zabezpieczone przed wilgocią oraz kroplami wody, dzięki czemu sprawdzi się nad umywalką, a także w pobliżu wanny i kabiny prysznicowej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 80X57ZZ |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x57 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model utrzymany w stylu nowoczesnej elegancji, który przemyca dozę fantazji. Prezentowane lustro łazienkowe wyrywa się ze sztywnych i perfekcyjnie symetrycznych ram klasyku, wyróżniając się nieoczywistą i swobodną linii. Asymetryczny model wprowadzi do wnętrza artystyczną wizję oraz subtelną elegancję w postaci polerowanej i półmatowej ramki zrównanej z taflą lustra. Jej złoty odcień o metalicznym refleksie wpisuje się we współczesną definicje luksusowego designu. Łatwy w montażu wariant z podwójnymi zawieszkami wyposażony został w zimną barwę światła, która stanowi powiew świeżości i nowoczesności. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led jest w pełni zabezpieczone przed wilgocią oraz kroplami wody, dzięki czemu sprawdzi się nad umywalką, a także w pobliżu wanny i kabiny prysznicowej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 80X57ZZ |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 80x57 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540458
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





