lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 70x60 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540470
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 70x60 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to propozycja, którą wyróżnia niebanalna forma. Prezentowane lustro łazienkowe - przeznaczone do użytkowania w strefach narażonych na kontakt z wodą – charakteryzuje się asymetryczną, swobodną i naturalną linią, która przemyca dozę fantazji i artystycznego polotu. Złota ramka podkreśla eleganckie wykończenie lustra łazienkowego z kolekcji Tiny Border. Model o polerowanych krawędziach i niewidocznym złączeniu pomiędzy ramą a taflą klasy Crystal – zachwyca wysoką jakością i precyzją wykonania w każdym detalu. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led gwarantuje optymalne doświetlenie wybranej przestrzeni. Zimna barwa podkreśla nowoczesny charakter aranżacji, a jednocześnie wprowadza powiew świeżości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 70X60ZZ |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 70x60 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to propozycja, którą wyróżnia niebanalna forma. Prezentowane lustro łazienkowe - przeznaczone do użytkowania w strefach narażonych na kontakt z wodą – charakteryzuje się asymetryczną, swobodną i naturalną linią, która przemyca dozę fantazji i artystycznego polotu. Złota ramka podkreśla eleganckie wykończenie lustra łazienkowego z kolekcji Tiny Border. Model o polerowanych krawędziach i niewidocznym złączeniu pomiędzy ramą a taflą klasy Crystal – zachwyca wysoką jakością i precyzją wykonania w każdym detalu. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led gwarantuje optymalne doświetlenie wybranej przestrzeni. Zimna barwa podkreśla nowoczesny charakter aranżacji, a jednocześnie wprowadza powiew świeżości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 70X60ZZ |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 70x60 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540470
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





