lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540455
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, który przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnej elegancji, funkcjonalności, jak również oryginalnych rozwiązań. Prezentowane lustro asymetryczne wyróżnia się unikalnym kształtem. Naturalne i swobodne linie wprowadzą do wnętrza dozę fantazji i artystyczną wizję, wyłamując się ze sztywnych reguł klasyki. Lustro łazienkowe w złotej ramie zyskuje szykowne wykończenie o polerowanej i subtelnej strukturze. Ponadto zachwyca precyzją wykonania widoczną w detalach oraz idealnie gładkim połączeniem z taflą lustra. Model z wbudowanym oświetleniem led stanowi znakomite doświetlenie przestrzeni, a ponadto służy optycznemu powiększeniu wnętrza. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 70 cm szerokości oraz 50 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 70X50ZZ |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, który przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnej elegancji, funkcjonalności, jak również oryginalnych rozwiązań. Prezentowane lustro asymetryczne wyróżnia się unikalnym kształtem. Naturalne i swobodne linie wprowadzą do wnętrza dozę fantazji i artystyczną wizję, wyłamując się ze sztywnych reguł klasyki. Lustro łazienkowe w złotej ramie zyskuje szykowne wykończenie o polerowanej i subtelnej strukturze. Ponadto zachwyca precyzją wykonania widoczną w detalach oraz idealnie gładkim połączeniem z taflą lustra. Model z wbudowanym oświetleniem led stanowi znakomite doświetlenie przestrzeni, a ponadto służy optycznemu powiększeniu wnętrza. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 70 cm szerokości oraz 50 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 70X50ZZ |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa zimna asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540455
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





