lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 120x80 cm elita sharon square w ramie złoty re061203015570
Nr kat. 100513586
opis produktu
Nowoczesnym i eleganckim dodatkiem do łazienki jest Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Prostokątne 120x80 Cm Elita Sharon Square Złoty Re061203015570, które harmonijnie łączy estetykę z funkcjonalnością. Jego prostokątna forma o wymiarach 120 x 80 cm oraz stylowa rama w złotym kolorze wprowadzają do wnętrza nutę luksusu, oświetlenie LED o neutralnej barwie światła zapewnia doskonałe warunki ułatwiające codzienne czynności. Model lustra objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, jego klasa szczelności wynosi IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Sharon Square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | RE061203015570 |
| Waga brutto: | 12.650 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesnym i eleganckim dodatkiem do łazienki jest Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Prostokątne 120x80 Cm Elita Sharon Square Złoty Re061203015570, które harmonijnie łączy estetykę z funkcjonalnością. Jego prostokątna forma o wymiarach 120 x 80 cm oraz stylowa rama w złotym kolorze wprowadzają do wnętrza nutę luksusu, oświetlenie LED o neutralnej barwie światła zapewnia doskonałe warunki ułatwiające codzienne czynności. Model lustra objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, jego klasa szczelności wynosi IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Sharon Square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | RE061203015570 |
| Waga brutto: | 12.650 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna prostokątne 120x80 cm elita sharon square w ramie złoty re061203015570
Nr kat. 100513586
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






