lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 60x100 cm estarina soft ambiente mirado 411690
Nr kat. 100565685
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 60x100 cm Estarina Simple Ambiente Mirado 411690 to eleganckie i minimalistyczne rozwiązanie, które doskonale odnajdzie się w większości współczesnych aranżacji. Prezentowane lustro łazienkowe charakteryzuje się półowalną formą. Model o prostej podstawie wieńczy kształt łuku. Dzięki bezramowej konstrukcji, a także grubości tafli mierzącej zaledwie 4 mm, produkt zyskuje wizualną lekkość. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led posiada równomiernie rozproszone światło o zmiennej barwie. Ciepły odcień kreuje we wnętrzu przytulną i nastrojową atmosferę, zaś zimna barwa wnosi przyjemny powiew nowoczesności. Wymiary powyższego wariantu, który dostępny jest w sklepie Komfort także w innych parametrach, sięgają 60 cm szerokości oraz 100 cm wysokości. Model został wzbogacony o włącznik dotykowy, zapewniając funkcjonalność oraz komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Estarina |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411690 |
| Waga brutto: | 9.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 60x100 cm Estarina Simple Ambiente Mirado 411690 to eleganckie i minimalistyczne rozwiązanie, które doskonale odnajdzie się w większości współczesnych aranżacji. Prezentowane lustro łazienkowe charakteryzuje się półowalną formą. Model o prostej podstawie wieńczy kształt łuku. Dzięki bezramowej konstrukcji, a także grubości tafli mierzącej zaledwie 4 mm, produkt zyskuje wizualną lekkość. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led posiada równomiernie rozproszone światło o zmiennej barwie. Ciepły odcień kreuje we wnętrzu przytulną i nastrojową atmosferę, zaś zimna barwa wnosi przyjemny powiew nowoczesności. Wymiary powyższego wariantu, który dostępny jest w sklepie Komfort także w innych parametrach, sięgają 60 cm szerokości oraz 100 cm wysokości. Model został wzbogacony o włącznik dotykowy, zapewniając funkcjonalność oraz komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Estarina |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411690 |
| Waga brutto: | 9.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 60x100 cm estarina soft ambiente mirado 411690
Nr kat. 100565685
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






