lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 60x100 cm coretta lite mirado 410709
Nr kat. 100565675
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 60x100 cm Coretta Simple Slim mirado 410709 to propozycja, która znakomicie odnajdzie się w większości współczesnych aranżacji łazienek. Model utrzymany w stylu nowoczesnym charakteryzuje się minimalistyczną formą, bezramową konstrukcją oraz wielofunkcyjnością. Produkt pełni nie tylko rolę zwierciadła, ale również oświetlenia. Ponadto służy optycznemu powiększeniu wnętrza. Mierząc zaledwie 4 mm grubości, tworzy na ścianie efekt głębi. Lustro łazienkowe owalne prezentuje łagodną i zaokrąglona linię. Model o wymiarach sięgających 60 cm szerokości oraz 100 cm wysokości sprawdzi się w montażu pionowym, jak również poziomym. Model z wbudowanym oświetleniem led charakteryzuje równomiernie rozproszone światło. Jego neutralna barwa doskonale sprawdzi się podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych czy wykonywanego makijażu. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Coretta |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Owalny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410709 |
| Waga brutto: | 9.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 60x100 cm Coretta Simple Slim mirado 410709 to propozycja, która znakomicie odnajdzie się w większości współczesnych aranżacji łazienek. Model utrzymany w stylu nowoczesnym charakteryzuje się minimalistyczną formą, bezramową konstrukcją oraz wielofunkcyjnością. Produkt pełni nie tylko rolę zwierciadła, ale również oświetlenia. Ponadto służy optycznemu powiększeniu wnętrza. Mierząc zaledwie 4 mm grubości, tworzy na ścianie efekt głębi. Lustro łazienkowe owalne prezentuje łagodną i zaokrąglona linię. Model o wymiarach sięgających 60 cm szerokości oraz 100 cm wysokości sprawdzi się w montażu pionowym, jak również poziomym. Model z wbudowanym oświetleniem led charakteryzuje równomiernie rozproszone światło. Jego neutralna barwa doskonale sprawdzi się podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych czy wykonywanego makijażu. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Coretta |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Owalny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410709 |
| Waga brutto: | 9.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 60x100 cm coretta lite mirado 410709
Nr kat. 100565675
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













