lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 50x80 cm coretta lite mirado 410686
Nr kat. 100565673
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 50x80 cm Coretta Simple Slim Mirado 410686 to model, który doskonale sprawdzi się w montażu pionowym, jak również poziomym. Prezentowane lustro łazienkowe wyróżnia się estetycznym i łagodnym kształtem. Wysokiej jakości lustro owalne o precyzyjnie wypolerowanych i bezpiecznych obrzeżach mierzy zaledwie 4 mm grubości, dzięki czemu niemalże zrównana ze ścianą tafla zapewnia efekt głębi. Zaokrągloną linią podkreśla taśma led, która prezentuje równomiernie rozproszone światło o neutralnej barwie. Lustro z wbudowanym oświetleniem nie wymaga montażu dodatkowych kinkietów ani lamp pomocniczych, służąc minimalistycznej, harmonijnej, lekkiej i nowoczesnej aranżacji. Wymiary produktu sięgają 50 cm szerokości oraz 80 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Coretta |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Owalny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410686 |
| Waga brutto: | 5.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 50x80 cm Coretta Simple Slim Mirado 410686 to model, który doskonale sprawdzi się w montażu pionowym, jak również poziomym. Prezentowane lustro łazienkowe wyróżnia się estetycznym i łagodnym kształtem. Wysokiej jakości lustro owalne o precyzyjnie wypolerowanych i bezpiecznych obrzeżach mierzy zaledwie 4 mm grubości, dzięki czemu niemalże zrównana ze ścianą tafla zapewnia efekt głębi. Zaokrągloną linią podkreśla taśma led, która prezentuje równomiernie rozproszone światło o neutralnej barwie. Lustro z wbudowanym oświetleniem nie wymaga montażu dodatkowych kinkietów ani lamp pomocniczych, służąc minimalistycznej, harmonijnej, lekkiej i nowoczesnej aranżacji. Wymiary produktu sięgają 50 cm szerokości oraz 80 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Coretta |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Owalny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410686 |
| Waga brutto: | 5.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 50x80 cm coretta lite mirado 410686
Nr kat. 100565673
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













