lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 50x100 cm coretta lite mirado 410693
Nr kat. 100565674
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 50x100 cm Coretta Simple Slim Mirado 410693 to model o wymiarach wynoszących 50 cm szerokości oraz 100 cm wysokości. Prezentowane lustro łazienkowe owalne charakteryzuje się subtelną, łagodną i harmonijną linią, która stanowi znakomitą alternatywę dla luster okrągłych oraz prostokątnych. Kształt produktu dodatkowo podkreśla okalająca obrzeża taśma led o neutralnej barwie. Równomiernie rozproszone światło optymalnie doświetla wybraną przestrzeń, służąc komfortowemu użytkowaniu oraz doskonałej widoczności podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Wysokiej jakości model o precyzyjnie wypolerowanych brzegach jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, a zastosowana tafla – łatwa w utrzymaniu nieskazitelnie czystej powierzchni. Produkt marki Mirado mierzący zaledwie 4 mm grubości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych parametrach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Coretta |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Owalny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410693 |
| Waga brutto: | 9 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 50x100 cm Coretta Simple Slim Mirado 410693 to model o wymiarach wynoszących 50 cm szerokości oraz 100 cm wysokości. Prezentowane lustro łazienkowe owalne charakteryzuje się subtelną, łagodną i harmonijną linią, która stanowi znakomitą alternatywę dla luster okrągłych oraz prostokątnych. Kształt produktu dodatkowo podkreśla okalająca obrzeża taśma led o neutralnej barwie. Równomiernie rozproszone światło optymalnie doświetla wybraną przestrzeń, służąc komfortowemu użytkowaniu oraz doskonałej widoczności podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Wysokiej jakości model o precyzyjnie wypolerowanych brzegach jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, a zastosowana tafla – łatwa w utrzymaniu nieskazitelnie czystej powierzchni. Produkt marki Mirado mierzący zaledwie 4 mm grubości dostępny jest w sklepie Komfort także w innych parametrach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Coretta |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Owalny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410693 |
| Waga brutto: | 9 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna owalne 50x100 cm coretta lite mirado 410693
Nr kat. 100565674
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













