lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 90 cm montana lite mirado 411362
Nr kat. 100565657
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 90 cm Montana Slim Mirado 411362 to propozycja, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych, minimalistycznych oraz eleganckich aranżacjach. Prezentowany model charakteryzuje się powściągliwą linią oraz wysoką jakością tafli, wpisując się we współczesną definicję luksusu. Powyższe lustro łazienkowe okrągłe wyróżnia subtelna, łagodna i harmonijna linia, która sprzyja stworzeniu atmosfery zen, wyciszającej i służącej relaksacji. Model z wbudowanym oświetleniem led posiada neutralną barwę światła. Jej równomierne rozproszenie doskonale doświetla przestrzeń, dzięki czemu nie wymaga montażu dodatkowych kinkietów czy lamp pomocniczych w strefach codziennego użytku – także nad umywalką. Produkt o klasie szczelności IP20 przeznaczony jest użytkowania w dalszym sąsiedztwie urządzeń sanitarnych. Średnica powyższego lustro łazienkowego Montana Slim Mirado sięga 90 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Montana |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 411362 |
| Waga brutto: | 9.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 90 cm Montana Slim Mirado 411362 to propozycja, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych, minimalistycznych oraz eleganckich aranżacjach. Prezentowany model charakteryzuje się powściągliwą linią oraz wysoką jakością tafli, wpisując się we współczesną definicję luksusu. Powyższe lustro łazienkowe okrągłe wyróżnia subtelna, łagodna i harmonijna linia, która sprzyja stworzeniu atmosfery zen, wyciszającej i służącej relaksacji. Model z wbudowanym oświetleniem led posiada neutralną barwę światła. Jej równomierne rozproszenie doskonale doświetla przestrzeń, dzięki czemu nie wymaga montażu dodatkowych kinkietów czy lamp pomocniczych w strefach codziennego użytku – także nad umywalką. Produkt o klasie szczelności IP20 przeznaczony jest użytkowania w dalszym sąsiedztwie urządzeń sanitarnych. Średnica powyższego lustro łazienkowego Montana Slim Mirado sięga 90 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Montana |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 411362 |
| Waga brutto: | 9.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 90 cm montana lite mirado 411362
Nr kat. 100565657
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








