lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 90 cm venus manufaktura parczówek
Nr kat. 100536193
opis produktu
Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Okrągłe 90 Cm Venus Manufaktura Parczówek posiada minimalistyczny, lecz luksusowy design, który doda twojej łazience stylowego charakteru. Wyróżnia się piękną, złotą ramą oraz oświetleniem LED o neutralnej barwie - takie połączenie przyciąga wzrok, zachwyca i nadaje wnętrzu interesującej estetyki. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne ze względu na klasę szczelności IP44, która chroni przed zarysowaniami oraz kontaktem z wodą i parą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro z kolekcji Venus od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | venus |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga brutto: | 8.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Okrągłe 90 Cm Venus Manufaktura Parczówek posiada minimalistyczny, lecz luksusowy design, który doda twojej łazience stylowego charakteru. Wyróżnia się piękną, złotą ramą oraz oświetleniem LED o neutralnej barwie - takie połączenie przyciąga wzrok, zachwyca i nadaje wnętrzu interesującej estetyki. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne ze względu na klasę szczelności IP44, która chroni przed zarysowaniami oraz kontaktem z wodą i parą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro z kolekcji Venus od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | venus |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga brutto: | 8.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 90 cm venus manufaktura parczówek
Nr kat. 100536193
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











