lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 90 cm orbit ring manufaktura parczówek
Nr kat. 100536198
opis produktu
Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Okrągłe 90 Cm Orbit Ring Manufaktura Parczówek posiada minimalistyczny design oraz ciekawą funkcję oświetlenia LED o neutralnej barwie, dzięki czemu interesująco zaprezentuje się nie tylko w twojej łazience, ale również salonie czy sypialni. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne ze względu na klasę szczelności IP44, która chroni przed zarysowaniami oraz kontaktem z wodą i parą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro z kolekcji Orbit Ring od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Orbit Ring |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga brutto: | 8.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Okrągłe 90 Cm Orbit Ring Manufaktura Parczówek posiada minimalistyczny design oraz ciekawą funkcję oświetlenia LED o neutralnej barwie, dzięki czemu interesująco zaprezentuje się nie tylko w twojej łazience, ale również salonie czy sypialni. Lustro jest niezwykle wytrzymałe i odporne ze względu na klasę szczelności IP44, która chroni przed zarysowaniami oraz kontaktem z wodą i parą. Stworzy spójną całość z wieloma stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym, glamour, klasycznym, eklektycznym, boho czy minimalistycznym. Lustro z kolekcji Orbit Ring od Manufaktury Parczówek objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Orbit Ring |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Manufaktura Parczówek |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga brutto: | 8.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Manufaktura Parczówek Sp. z o.o. PARCZÓWEK 158 26-307 BIAŁACZÓW POLSKA biuro@manufakturaparczowek.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 90 cm orbit ring manufaktura parczówek
Nr kat. 100536198
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












