lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 70 cm montana lite mirado 410600
Nr kat. 100565518
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 70 cm Montana Slim Mirado 410600 to model przeznaczony do użytkowania w dalszym sąsiedztwie urządzeń sanitarnych. Prezentowane lustro okrągłe wniesie do wnętrza subtelną linię, która optycznie złagodzi kanciastą geometrię pozostałych elementów aranżacji. Powyższy wariant charakteryzuje się nowoczesnym designem, który bazuje na minimalizmie oraz precyzji wykonania widocznej w każdym detalu. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem LED optymalnie doświetla wybraną przestrzeń. Neutralna barwa równomiernie rozproszonego światła zapewni wnętrzu powiew nowoczesności. Średnica powyższego modelu sięga 70 cm. Produkt marki Mirado objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Montana |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410600 |
| Waga brutto: | 6.650 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 70 cm Montana Slim Mirado 410600 to model przeznaczony do użytkowania w dalszym sąsiedztwie urządzeń sanitarnych. Prezentowane lustro okrągłe wniesie do wnętrza subtelną linię, która optycznie złagodzi kanciastą geometrię pozostałych elementów aranżacji. Powyższy wariant charakteryzuje się nowoczesnym designem, który bazuje na minimalizmie oraz precyzji wykonania widocznej w każdym detalu. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem LED optymalnie doświetla wybraną przestrzeń. Neutralna barwa równomiernie rozproszonego światła zapewni wnętrzu powiew nowoczesności. Średnica powyższego modelu sięga 70 cm. Produkt marki Mirado objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Montana |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 410600 |
| Waga brutto: | 6.650 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 70 cm montana lite mirado 410600
Nr kat. 100565518
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







