lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 70 cm casira lite mirado 411485
Nr kat. 100565667
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 70 cm Casira Simple Slim Mirado 411485 to nieszablonowy projekt, którego unikalny kształt zapewni aranżacji wyjątkową dekorację. Model utrzymany w stylu nowoczesnym posiada okrągłą formę, której ścięty fragment tworzy równoległą kompozycję z linią szafki podumywalkowej. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led nie wymaga montażu dodatkowych kinkietów, lamp pomocniczych ani bocznych, optymalnie i równomiernie rozświetlając wybraną strefę pomieszczenia. Jego neutralna barwa światła stanowi idealny kompromis pomiędzy ciepłym a zimnym strumieniem, służąc funkcjonalności oraz estetycznemu wykończeniu wnętrza. Powyższy wariant z kolekcji Casira mierzy 70 cm szerokości, 50 cm wysokości i zaledwie 4 mm grubości, nadając wnętrzu głębię oraz powiększając wizualnie przestrzeń.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Casira |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 411485 |
| Waga brutto: | 7.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 70 cm Casira Simple Slim Mirado 411485 to nieszablonowy projekt, którego unikalny kształt zapewni aranżacji wyjątkową dekorację. Model utrzymany w stylu nowoczesnym posiada okrągłą formę, której ścięty fragment tworzy równoległą kompozycję z linią szafki podumywalkowej. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led nie wymaga montażu dodatkowych kinkietów, lamp pomocniczych ani bocznych, optymalnie i równomiernie rozświetlając wybraną strefę pomieszczenia. Jego neutralna barwa światła stanowi idealny kompromis pomiędzy ciepłym a zimnym strumieniem, służąc funkcjonalności oraz estetycznemu wykończeniu wnętrza. Powyższy wariant z kolekcji Casira mierzy 70 cm szerokości, 50 cm wysokości i zaledwie 4 mm grubości, nadając wnętrzu głębię oraz powiększając wizualnie przestrzeń.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Casira |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 411485 |
| Waga brutto: | 7.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna okrągłe 70 cm casira lite mirado 411485
Nr kat. 100565667
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



