lustro łazienkowe led barwa neutralna kwadratowe 80 cm elita sharon square w ramie złoty re060803015570
Nr kat. 100513584
opis produktu
Stylowym elementem wyposażenia, świetnie sprawdzającym się we współczesnych wnętrzach jest Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Kwadratowe 80 Cm Elita Sharon Square Złoty Re060803015570, które doskonale łączy estetykę z praktycznością. Jego kwadratowy kształt o wymiarach 80 x 80 oraz elegancka rama w złotym kolorze dodają wnętrzu ekskluzywnego charakteru, neutralna barwa oświetlenia LED zapewnia odpowiednie światło do codziennej pielęgnacji. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, wyróżnia się klasą szczelności IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Sharon Square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | RE060803015570 |
| Waga brutto: | 8.400 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stylowym elementem wyposażenia, świetnie sprawdzającym się we współczesnych wnętrzach jest Lustro Łazienkowe Led Barwa Neutralna Kwadratowe 80 Cm Elita Sharon Square Złoty Re060803015570, które doskonale łączy estetykę z praktycznością. Jego kwadratowy kształt o wymiarach 80 x 80 oraz elegancka rama w złotym kolorze dodają wnętrzu ekskluzywnego charakteru, neutralna barwa oświetlenia LED zapewnia odpowiednie światło do codziennej pielęgnacji. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, dostępny jest w kilku rozmiarach, wyróżnia się klasą szczelności IP44.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Sharon Square |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zimna |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | RE060803015570 |
| Waga brutto: | 8.400 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna kwadratowe 80 cm elita sharon square w ramie złoty re060803015570
Nr kat. 100513584
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





