lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat baltica design
Nr kat. 100540459
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat Baltica Design to propozycja, która stanowi nową odsłonę nowoczesnej elegancji wzbogaconej o nutę fantazji. Lustro asymetryczne charakteryzuje się nieregularną formą, która tworzy swobodną, naturalną i bezpretensjonalną linię. Produkt wzbogaca złota ramka o półmatowym wykończeniu powierzchni. Polerowane krawędzie, gładkie połączenie ramy z taflą lustra, jak również zabezpieczone przed wilgocią taśmy ledowe oraz zasilacz – gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 90 cm szerokości oraz 64 cm wysokości. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led zostało wyposażone w neutralną barwę światła – w sklepie Komfort dostępny jest także wariant ciepły oraz zimy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 90X64ZN |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat Baltica Design to propozycja, która stanowi nową odsłonę nowoczesnej elegancji wzbogaconej o nutę fantazji. Lustro asymetryczne charakteryzuje się nieregularną formą, która tworzy swobodną, naturalną i bezpretensjonalną linię. Produkt wzbogaca złota ramka o półmatowym wykończeniu powierzchni. Polerowane krawędzie, gładkie połączenie ramy z taflą lustra, jak również zabezpieczone przed wilgocią taśmy ledowe oraz zasilacz – gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 90 cm szerokości oraz 64 cm wysokości. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led zostało wyposażone w neutralną barwę światła – w sklepie Komfort dostępny jest także wariant ciepły oraz zimy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 90X64ZN |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat baltica design
Nr kat. 100540459
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





