lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 80 cm carmira lite mirado 411461
Nr kat. 100565665
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 80 cm Carmira Simple Slim Mirado 411461 to propozycja dedykowana miłośnikom nowoczesnego designu oraz nieszablonowych form. Prezentowane lustro łazienkowe asymetryczne wyróżnia się oryginalnym kształtem. Część w kształcie kwadratu tworzy harmonijną, a jednocześnie oryginalną i niebanalną kompozycję z zaokrągloną połową. Bezramowy model wyposażony został w wysokiej jakości taflę o grubości zaledwie 4 mm. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led posiada neutralną barwę światła, która gwarantuje równomierne rozproszenie oraz optymalne doświetlenie wybranej strefy. Propozycja producenta Mirado o klasie szczelności IP20 sprawdzi się w dalszym sąsiedztwie od urządzeń sanitarnych. Wymiary lustra łazienkowego Carmira wynoszą 80 cm szerokości oraz 80 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Carmira |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 411461 |
| Waga brutto: | 7.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 80 cm Carmira Simple Slim Mirado 411461 to propozycja dedykowana miłośnikom nowoczesnego designu oraz nieszablonowych form. Prezentowane lustro łazienkowe asymetryczne wyróżnia się oryginalnym kształtem. Część w kształcie kwadratu tworzy harmonijną, a jednocześnie oryginalną i niebanalną kompozycję z zaokrągloną połową. Bezramowy model wyposażony został w wysokiej jakości taflę o grubości zaledwie 4 mm. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led posiada neutralną barwę światła, która gwarantuje równomierne rozproszenie oraz optymalne doświetlenie wybranej strefy. Propozycja producenta Mirado o klasie szczelności IP20 sprawdzi się w dalszym sąsiedztwie od urządzeń sanitarnych. Wymiary lustra łazienkowego Carmira wynoszą 80 cm szerokości oraz 80 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Carmira |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 411461 |
| Waga brutto: | 7.800 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 80 cm carmira lite mirado 411461
Nr kat. 100565665
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



