lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat baltica design
Nr kat. 100540453
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat Baltica Design to model, którego wszystkie elementy zostały zabezpieczone przed wilgocią, stanowiąc doskonałe rozwiązanie do łazienki. Prezentowane lustro asymetryczne zwraca uwagę nieregularną linią, która przywołuje na myśl naturalne, swobodne i bezpretensjonalne formy. Powyższy model wniesie do wnętrza artystyczna wizję, nutę fantazji, a także subtelną elegancję, którą zapewnia złote obramowanie. Zastosowana ramka o półmatowym wykończeniu tworzy spójną i gładką kompozycję z raflą lustra bez widocznego pomiędzy nimi złączenia. Polerowany model wyróżnia się niezwykle cienką, a jednocześnie odporną na uszkodzenia mechaniczne konstrukcją, co świadczy o wysokiej jakości. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led posiada neutralną barwę. Model o wymiarach wynoszących 70 cm szerokości oraz 50 cm wysokości objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 70X50ZN |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat Baltica Design to model, którego wszystkie elementy zostały zabezpieczone przed wilgocią, stanowiąc doskonałe rozwiązanie do łazienki. Prezentowane lustro asymetryczne zwraca uwagę nieregularną linią, która przywołuje na myśl naturalne, swobodne i bezpretensjonalne formy. Powyższy model wniesie do wnętrza artystyczna wizję, nutę fantazji, a także subtelną elegancję, którą zapewnia złote obramowanie. Zastosowana ramka o półmatowym wykończeniu tworzy spójną i gładką kompozycję z raflą lustra bez widocznego pomiędzy nimi złączenia. Polerowany model wyróżnia się niezwykle cienką, a jednocześnie odporną na uszkodzenia mechaniczne konstrukcją, co świadczy o wysokiej jakości. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led posiada neutralną barwę. Model o wymiarach wynoszących 70 cm szerokości oraz 50 cm wysokości objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 70X50ZN |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat baltica design
Nr kat. 100540453
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





