lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 135x100 cm lewe carinda soft mirado 411447
Nr kat. 100565663
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 135x100 cm lewe Simple Carinda Mirado 411447 to propozycja, która podkreśli unikalny styl aranżacji, zapewniając funkcjonalność oraz nieszablonowy design. Powyższe lustro asymetryczne przybiera łagodny i subtelny kształt okręgu. Model wzbogaca dodatkowy element usytuowany z boku, który przypomina cień głównego zwierciadła, ale w pomniejszonym rozmiarze. Oryginalna kompozycja tworzy na ścianie efekt głębi, wizualnie powiększając przestrzeń. Lustro łazienkowe z oświetleniem led o neutralnej barwie stanowi kompromis pomiędzy nowoczesny a przytulnym oświetleniem. Wysokiej jakości produkt z kolekcji Doppio doskonale odnajdzie się we wnętrzach nietuzinkowych, które przemycają nutę artystycznej fantazji. Wymiary powyższego lustra łazienkowego Ruke wynoszą 135 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 4 mm grubości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Carinda |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 135 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 411447 |
| Waga brutto: | 13.350 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 135x100 cm lewe Simple Carinda Mirado 411447 to propozycja, która podkreśli unikalny styl aranżacji, zapewniając funkcjonalność oraz nieszablonowy design. Powyższe lustro asymetryczne przybiera łagodny i subtelny kształt okręgu. Model wzbogaca dodatkowy element usytuowany z boku, który przypomina cień głównego zwierciadła, ale w pomniejszonym rozmiarze. Oryginalna kompozycja tworzy na ścianie efekt głębi, wizualnie powiększając przestrzeń. Lustro łazienkowe z oświetleniem led o neutralnej barwie stanowi kompromis pomiędzy nowoczesny a przytulnym oświetleniem. Wysokiej jakości produkt z kolekcji Doppio doskonale odnajdzie się we wnętrzach nietuzinkowych, które przemycają nutę artystycznej fantazji. Wymiary powyższego lustra łazienkowego Ruke wynoszą 135 cm szerokości, 100 cm wysokości oraz 4 mm grubości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Carinda |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 135 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Symbol producenta: | 411447 |
| Waga brutto: | 13.350 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa neutralna asymetryczne 135x100 cm lewe carinda soft mirado 411447
Nr kat. 100565663
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






