lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 90 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540432
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 90 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model w pełni przystosowany do użytkowania w łazience. Jego zasilacz oraz taśma LED posiada zabezpieczenie przed wilgocią. Lustro łazienkowe odpowiednie do montażu nad umywalką, a także w pobliżu kabiny prysznicowej oraz wanny, posiada ciepłą barwę światła o jednolitym poziomie rozproszenia, tworząc we wnętrzu nastrojową i przytulną atmosferę. Powyższe lustro łazienkowe okrągło charakteryzuje się subtelną i łagodną linią, która wpisuje się w nurt nowoczesnej elegancji. Model wyposażony w polerowaną, półmatową oraz złotą ramkę tworzy gładkie połączenie z taflą krystalicznego lustra. Średnica prezentowanego modelu sięga 90 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | FI90ZC |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 90 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model w pełni przystosowany do użytkowania w łazience. Jego zasilacz oraz taśma LED posiada zabezpieczenie przed wilgocią. Lustro łazienkowe odpowiednie do montażu nad umywalką, a także w pobliżu kabiny prysznicowej oraz wanny, posiada ciepłą barwę światła o jednolitym poziomie rozproszenia, tworząc we wnętrzu nastrojową i przytulną atmosferę. Powyższe lustro łazienkowe okrągło charakteryzuje się subtelną i łagodną linią, która wpisuje się w nurt nowoczesnej elegancji. Model wyposażony w polerowaną, półmatową oraz złotą ramkę tworzy gładkie połączenie z taflą krystalicznego lustra. Średnica prezentowanego modelu sięga 90 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | FI90ZC |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 90 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540432
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






