lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 60 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540490
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 60 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, którego łagodny i pozbawiony ostrych krawędzi kształt wprowadzi do wnętrza subtelny szyk. Powyższe lustro łazienkowe utrzymane w stylu nowoczesnej elegancji charakteryzuje się wąską ramą w ekskluzywnym odcieniu złota. Półmatowe i perfekcyjnie wypolerowane wykończenie obrzeża stanowi o wysokiej jakości produktu. Podobnie, jak brak widocznego złączenia pomiędzy ramką a taflą. Lustro łazienkowe Baltica Design wyposażone zostało we wbudowane oświetlenie led, które zapewnia optymalne doświetlenie przestrzeni, a także pozwala zrezygnować z bocznych i dodatkowych punktów świetlnych w postaci kinkietów czy reflektorów ściennych. Produkt z zabezpieczonym zasilaczem oraz taśmą stanowi bezpieczne i trwałe rozwiązanie do łazienki, które sprawdzi się w bliskim sąsiedztwie umywalki, wanny oraz kabiny prysznicowej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | FI60ZC |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 60 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, którego łagodny i pozbawiony ostrych krawędzi kształt wprowadzi do wnętrza subtelny szyk. Powyższe lustro łazienkowe utrzymane w stylu nowoczesnej elegancji charakteryzuje się wąską ramą w ekskluzywnym odcieniu złota. Półmatowe i perfekcyjnie wypolerowane wykończenie obrzeża stanowi o wysokiej jakości produktu. Podobnie, jak brak widocznego złączenia pomiędzy ramką a taflą. Lustro łazienkowe Baltica Design wyposażone zostało we wbudowane oświetlenie led, które zapewnia optymalne doświetlenie przestrzeni, a także pozwala zrezygnować z bocznych i dodatkowych punktów świetlnych w postaci kinkietów czy reflektorów ściennych. Produkt z zabezpieczonym zasilaczem oraz taśmą stanowi bezpieczne i trwałe rozwiązanie do łazienki, które sprawdzi się w bliskim sąsiedztwie umywalki, wanny oraz kabiny prysznicowej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | FI60ZC |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 60 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540490
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






