lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 60 cm baltica design
Nr kat. 100539978
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 60 cm Baltica Design to model utrzymany w stylu nowoczesnym, który charakteryzuje bezramowa konstrukcja. Brak oprawy podkreśla minimalistyczny design kolekcji Bright, nadając aranżacji głębię oraz wizualną lekkość. Powyższy wariant charakteryzuje się wbudowanym oświetleniem led, dzięki czemu nie wymaga montażu oświetlenia dodatkowego. Zastosowana ciepła barwa światła służy przytulnej i relaksującej aranżacji. Prezentowane lustro łazienkowe o klasie szczelności IP44 nadaje się do użytkowania w strefie narażonej na wilgoć oraz kontakt z kroplami wodą – w sąsiedztwie umywalki, kabiny prysznicowej oraz wanny. Produkt dostępny jest również w większych rozmiarach, a także w wariancie z oprawą.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Bright |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | FI60_C |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 60 cm Baltica Design to model utrzymany w stylu nowoczesnym, który charakteryzuje bezramowa konstrukcja. Brak oprawy podkreśla minimalistyczny design kolekcji Bright, nadając aranżacji głębię oraz wizualną lekkość. Powyższy wariant charakteryzuje się wbudowanym oświetleniem led, dzięki czemu nie wymaga montażu oświetlenia dodatkowego. Zastosowana ciepła barwa światła służy przytulnej i relaksującej aranżacji. Prezentowane lustro łazienkowe o klasie szczelności IP44 nadaje się do użytkowania w strefie narażonej na wilgoć oraz kontakt z kroplami wodą – w sąsiedztwie umywalki, kabiny prysznicowej oraz wanny. Produkt dostępny jest również w większych rozmiarach, a także w wariancie z oprawą.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Bright |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kształt: | Okrągły |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | FI60_C |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła okrągłe 60 cm baltica design
Nr kat. 100539978
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






